8.1.2018
Kategorie: Nezařazené, Praktické informace

Stavba krbu ušitá na míru vašim představám

Zbožňujete praskání ohně a vůni dřeva, která vytváří nepopsatelnou atmosféru, ať již se nacházíte kdekoliv? Chcete se tak i ve svém bytě nechat unášet na vlně příjemného praskotu hořícího dřeva, které se bude nacházet přímo před vámi, a vy u něj budete popíjet svůj oblíbený čaj? Pokud jsou vaše odpovědi kladné, máme pro vás trumf v rukávu a tím je stavba krbu, která bude ušita na míru vašim konkrétním představám. Znějí vám tato slova jako rajská hudba? V tom případě se na nás neváhejte obrátit se svými požadavky a my celou vaši situaci zhodnotíme.

Důležité jsou technické a prostorové možnosti

Ne vždy může být daný krb na místě, které si určí majitel. Je třeba totiž zohlednit jak technické, tak i prostorové možnosti daného objektu a s přihlédnutím k bezpečnosti, která je základem, se můžeme domluvit na jiné přijatelné variantě umístění. Samotná stavba krbu je poté již otázkou několika málo dní. Vězte ale, že se vždy snažíme, co možná nejvíce přizpůsobit požadavkům svých klientů. Co je rovněž velmi důležité, je také to, aby krb kopíroval vzhled interiéru, ve kterém se bude nacházet. To samé bychom mohli říci o jeho konstrukci, která musí být rovněž přizpůsobena daným podmínkám.

Kamnářské certifikované materiály jsou základ

Základem, kterému bezpečná stavba krbu předchází, jsou kvalitní kamnářské materiály, které musí mít svůj certifikát. Přesně s těmi naši odborníci pracují. Tudíž si nemusíte dělat obavy, že by naše vybavení, jakým jsou například tmely, lepidla či omítky měli, co dočinění s nekvalitními náhražkami. U nás tak máte bezpochyby vždy jistotu, že pracujeme pouze s osvědčenými a především bezpečnými materiály.

3D vizualizace pro lepší představu

Máte obavy z toho, že se daný krb nebude ve finále hodit do vašeho interiéru? Neumíte si představit, jak by finální verze této stavby vypadala v kombinaci s vaším interiérem a jeho designem? V tom případě si můžete bezplatně nechat zhotovit 3D vizualizaci, která vám dá jasný pohled na celkovou stavbu a její finální vzhled. Kromě jiného k tomu obdržíte i cenovou kalkulaci, která vám pomůže s rozhodováním, zda se do stavby pustit či nikoliv.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat