21.11.2016
Kategorie: Nezařazené, Zábava

Letní inspirace pro váš elektrický krb

Jaro je hezké období, zvlášť když můžete sledovat tání sněhu pěkně v teple u krbu. Vlastnit elektrický krb je dobré jak během horkých letních měsíců tak samozřejmě i v zimě. I když se již může na jaře oteplovat, noci mohou být ještě chladnější a to je právě vhodné místo pro použití elektrického krbu, kterým si přitopíte na příjemnou teplotu. Důležitou věcí je však také krása krbu a to jak můžete sledovat tanec plamínků.

Elektrické krby jsou krásné v každém ročním období

heywood-electric-fireplaceJaro bývá obdobím nemocí, neboť se střídají teploty a počasí nemusí být pouze slunečné. Nyní oceníte pokud si chcete pouze posedět v teple, že máte elektrický krb, kde není třeba přikládat dřevo nebo škrtat zápalkami jako u plynových krbů.

Dalším důvodem jsou léčivé účinky světla z krbu a toho když pozorujete plamínky, což je relaxační a uklidňující, stejně jako veselé. Výhodou je také možnost měnit barvu plamínků, což oceníte když budete sedět s hosty. Jestliže se vám okouká rámeček nebo chcete jiné krystaly uvnitř není problém v obchodě koupit něco nového a snadno to vyměnit.

Obrovským benefitem je to, že pokud měníte styl daného pokoje a ladíte interiér, u elektrického krbu vždy můžete provést takové designové úpravy, aby do nového interiéru krásně zapadal.

Jak je vidět elektrický krb má mnohá pozitiva, ovšem pokud jste příznivcem klasického krbu na dřevo s jeho nedostatky i výhodami, nenechte se zvyklat:)

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat