20.11.2016
Kategorie: Praktické informace, Zábava

Jak ozdobit falešný krb

Existuje mnoho způsobů, jak vyzdobit svůj dům. Nejjednodušší způsob je ten, že vytvoříte krásné a jedinečné téma pro celý váš interiér. Lidé mohou podceňovat sílu krbu s ohništěm, která má však vliv jak na vás tak na celkový dojem z interiéru, který získají hosté. Nejlepší na tom je, že ani nemusíte vlastnit skutečný krb. Stejného výsledku můžete dosáhnout i s falešným krbem. Možná, že neposkytuje žádné teplo, ale je stejně příjemný jako skutečný krb. Pokud se chcete dozvědět, jak svůj falešný krb vyzdobit, nebo proč byste to měli dělat, čtěte dál.

Falešné krby mají svůj vlastní šarm

Zdobení krbu, je velmi důležité a vyžaduje praxi, protože jde o ústřední bod místnosti. Nejen, že se u něj dobře povídá s hosty, ale váš domov se stane živějším v závislosti na tématu, který pro výzdobu zvolíte. Můžete zkusit měnit dekorace např. jednou za 3 měsíce, s výjimkou zimy, kde se mění dvakrát. Jde o období, kdy se snažíte do interiéru vnést vánočního a svátečního ducha. Inspirovat se můžete třeba z filmů Walta Disneyho

faux-fireplace-inserts

Dekorujte také prostor ohniště ve falešném krbu

Ještě předtím, než začnete, musíte vědět, jaký druh falešného krbu chcete. Existuje spousta možností, z ethanolu mísa s plameny nebo podsvícený měkkým světlem či prostě se svíčkami. Za prvé, musíte zvolit barvy a typ dekorací, které chcete použít. Poté umístěte předměty na krbovou římsu. Nezapomeňte také přidat nějaký vhodný obraz nad něj. Další radou je přidat krbové příslušenství jako např. dekorativní zástěna ke krbu nebo mřížka ohniště.

To vše jsou jen obecné představy, které však můžete při zvolení vhodného téma přivést k dokonalosti.

Štítky:,

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat